BFC247962273
MFR.Part #
BFC247962273
JLCPCB Part #
C3802807
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 200V、630V 27nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS