RN60E56R2FBSL
MFR.Part #
RN60E56R2FBSL
JLCPCB Part #
C1432331
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors