RN70E56R2FBSL
MFR.Part #
RN70E56R2FBSL
JLCPCB Part #
C3459850
Description
-65℃~+175℃ 56.2Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors