P0805H8251FBTA
MFR.Part #
P0805H8251FBTA
JLCPCB Part #
C4000718
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount