CMF65470R00FKEK
MFR.Part #
CMF65470R00FKEK
JLCPCB Part #
C1403200
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 470Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS