RN60E54R2BB14
MFR.Part #
RN60E54R2BB14
JLCPCB Part #
C1416401
Description
-65℃~+175℃ 250mW 54.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors