CA000251R00KR64
MFR.Part #
CA000251R00KR64
JLCPCB Part #
C1805279
Description
-65℃~+275℃ 2W 51Ω ±10% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL16mm Through Hole Resistors