RN60E5492BB14
MFR.Part #
RN60E5492BB14
JLCPCB Part #
C3502862
Description
-65℃~+175℃ 250mW 54.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors