RN60E5111DRSL
MFR.Part #
RN60E5111DRSL
JLCPCB Part #
C3443481
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors