ERL07383K00FKEK500
MFR.Part #
ERL07383K00FKEK500
JLCPCB Part #
C3538151
Description
-65℃~+175℃ 250mW 383kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors