CMF50261K00FKEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF50261K00FKEK
JLCPCB Part #
C1417772
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 261kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS