BFC237676472
MFR.Part #
BFC237676472
JLCPCB Part #
C3803661
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 4.7nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS