RN55C1351DRSL
MFR.Part #
RN55C1351DRSL
JLCPCB Part #
C3437177
Description
-65℃~+175℃ 1.35kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors