RN60E4993CB14
MFR.Part #
RN60E4993CB14
JLCPCB Part #
C3373332
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors