SMBG170AHE3/52
MFR.Part #
SMBG170AHE3/52
JLCPCB Part #
C1981767
Description
-55℃~+150℃ 170V 1uA 2.2A 209V 275V 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS