RN60D3091FB14
MFR.Part #
RN60D3091FB14
JLCPCB Part #
C1418128
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.09kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors