RN60E4750FRSL
MFR.Part #
RN60E4750FRSL
JLCPCB Part #
C1801991
Description
-65℃~+175℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors