Y1752100R000A9L
MFR.Part #
Y1752100R000A9L
JLCPCB Part #
C1493023
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 1W ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS