RN60E4322FB14
MFR.Part #
RN60E4322FB14
JLCPCB Part #
C3436515
Description
-65℃~+175℃ 250mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors