RN60C93R1FBSL
MFR.Part #
RN60C93R1FBSL
JLCPCB Part #
C3495280
Description
-65℃~+175℃ 250mW 93.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors