RN60C1962BBSL
MFR.Part #
RN60C1962BBSL
JLCPCB Part #
C1428909
Description
-65℃~+175℃ 19.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors