RN60E4322DB14
MFR.Part #
RN60E4322DB14
JLCPCB Part #
C1415704
Description
-65℃~+175℃ 250mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors