RN60E4022DB14
MFR.Part #
RN60E4022DB14
JLCPCB Part #
C1421220
Description
-65℃~+175℃ 250mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors