RN60E4222FRE6
MFR.Part #
RN60E4222FRE6
JLCPCB Part #
C1787913
Description
-65℃~+175℃ 250mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors