RN60E4322FRE6
MFR.Part #
RN60E4322FRE6
JLCPCB Part #
C1787847
Description
-65℃~+175℃ 250mW 43.2kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors