RN60E3651FRE6
MFR.Part #
RN60E3651FRE6
JLCPCB Part #
C3491924
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors