RN60E3651BRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60E3651BRE6
JLCPCB Part #
C1799079
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors