RN60E3572FRE6
MFR.Part #
RN60E3572FRE6
JLCPCB Part #
C1787593
Description
-65℃~+175℃ 250mW 35.7kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors