ERL3210K700FKEB500
MFR.Part #
ERL3210K700FKEB500
JLCPCB Part #
C3429148
Description
-65℃~+175℃ 10.7kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors