RN60E3572FR36
MFR.Part #
RN60E3572FR36
JLCPCB Part #
C3571186
Description
-65℃~+175℃ 250mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors