RN60E3500BRE6
MFR.Part #
RN60E3500BRE6
JLCPCB Part #
C3427651
Description
-65℃~+175℃ 250mW 350Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors