RN60E1500BRE6
MFR.Part #
RN60E1500BRE6
JLCPCB Part #
C1796581
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors