RN60E3243BRE6
MFR.Part #
RN60E3243BRE6
JLCPCB Part #
C3425274
Description
-65℃~+175℃ 250mW 324kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors