RN60D6491FB14
MFR.Part #
RN60D6491FB14
JLCPCB Part #
C3390961
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors