RN60E1243BRE6
MFR.Part #
RN60E1243BRE6
JLCPCB Part #
C3449367
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors