RN60E3163FRE6
MFR.Part #
RN60E3163FRE6
JLCPCB Part #
C1787613
Description
-65℃~+175℃ 250mW 316kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors