RN60C3163FRE6
MFR.Part #
RN60C3163FRE6
JLCPCB Part #
C3560731
Description
-65℃~+175℃ 250mW 316kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors