ERL0761K900FKEB500
MFR.Part #
ERL0761K900FKEB500
JLCPCB Part #
C3534763
Description
-65℃~+175℃ 250mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors