RN60E2801FRSL
MFR.Part #
RN60E2801FRSL
JLCPCB Part #
C1801773
Description
-65℃~+175℃ 2.8kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors