CMF60998R00BEBF
MFR.Part #
CMF60998R00BEBF
JLCPCB Part #
C1405104
Description
-55℃~+175℃ 1W 998Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors