RN60E2611FBSL
MFR.Part #
RN60E2611FBSL
JLCPCB Part #
C1429499
Description
-65℃~+175℃ 2.61kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors