RN60D2611FBSL
MFR.Part #
RN60D2611FBSL
JLCPCB Part #
C3510908
Description
-65℃~+175℃ 2.61kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors