RN60E25R5BB14
MFR.Part #
RN60E25R5BB14
JLCPCB Part #
C1415773
Description
-65℃~+175℃ 25.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors