RN60C2740BBSL
MFR.Part #
RN60C2740BBSL
JLCPCB Part #
C1428730
Description
-65℃~+175℃ 250mW 274Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors