RN60C1212BRSL
MFR.Part #
RN60C1212BRSL
JLCPCB Part #
C1797922
Description
-65℃~+175℃ 12.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors