CMF6022R100BEBF
MFR.Part #
CMF6022R100BEBF
JLCPCB Part #
C1435656
Description
-55℃~+175℃ 1W 22.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors