RN60E2370FB14
MFR.Part #
RN60E2370FB14
JLCPCB Part #
C3389738
Description
-65℃~+175℃ 237Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors