RN60C2370FB14
MFR.Part #
RN60C2370FB14
JLCPCB Part #
C1417530
Description
-65℃~+175℃ 237Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors