RN60E2211FRSL
MFR.Part #
RN60E2211FRSL
JLCPCB Part #
C3447220
Description
-65℃~+175℃ 2.21kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors