ERC504K2200BEEK500
MFR.Part #
ERC504K2200BEEK500
JLCPCB Part #
C3528465
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS